środa, 18 stycznia 2012

Joko - Bio O2 - Arganowe odżywienie + Ultra utwardzenie - odżywki do paznokci

PLUSY:


ULTRA UTWARDZENIE
- pozostawia na płytce paznokcia zmatowioną warstwę, na której lepiej trzyma się lakier
- przedłuża trwałość lakieru
- wygładza płytkę
- jest poniekąd odpowiednikiem Nail Tek Foundation II - jednak zmatowienie i wygładzenie płytki nie jest aż tak duże
- nadaje się jako podkład pod lakiery kolorowe - nie dopuszcza do przebarwienia płytki paznokciowej
- wydajna
- wygodny pędzelek
- odżywka przepuszczająca tlen - wg producenta

ARGANOWE ODŻYWIENIE
- nabłyszcza lakier jako warstwa powierzchniowa
- utrwala lakier
- wydajna
- wygodny pędzelek
- odżywka przepuszczająca tlen - wg producenta

MINUSY:
- jeżeli chodzi o jako takie działanie na paznokcie, to nie zauważyłam spektakularnego efektu, bo paznokcie mam w dość dobrym stanie dzięki Nail Tekowi ;)
OCENA OGÓLNA:
5/6
Nie mogę się przyczepić do tego, że nie widzę jako takiego efektu odżywczego, bo po prostu mam aktualnie paznokcie w niezłym stanie, co nie zmienia faktu, że na czas używania tych odżywek odstawiłam Nail Teka i świat się nie zawalił - wygląda na to, że tak jakby odżywki te podtrzymały jego działanie na paznokcie. Odżywki są bardzo wydajne i dobrze rozprowadzają się na paznokciach. Używałam ich dokładnie tak samo jak używam Nail Teka podczas kuracji - odżywki Ultra Utwardzenie - jako lakieru podkładowego, wtedy, kiedy akurat malowałam paznokcie, natomiast jako top-coatu - Arganowego Odżywienia, którego nakładałam następnie codziennie warstwę, aż do kolejnego przemalowania pazurków i myślę, że takie zastosowanie jako zintensyfikowanej kuracji pozwoli osiągnąć bardzo dobry efekt. Może nie zrewolucjonizowały mojego podejścia do odżywek do paznokci, gdzie stałe miejsce na piedestale zajmuje już wspomniany Nail Tek, ale uważam, że może to być dobra alternatywa, kiedy Nail Tek mi się skończy i będę chciała podtrzymać jego działanie, a uniknąć konieczności kolejnego wydatku rzędu 40-50zł na niego. Tak jak pisałam - po odstawieniu Nail Teka paznokcie często nie utrzymują swojej kondycji - z tymi odżywkami zachowały ją, więc zdecydowanie mogę je polecić :).
Dziękuję firmie Joko za udostępnienie kosmetyków do testów.NOWOŚĆ - JOKO - BAZA POD CIENIE BEZ PARABENÓW

Firma Joko wprowadza właśnie na rynek nową bazę pod cienie bez parabenów! Zainteresowane? Bo ja bardzo! Wydaje mi się, że to może być niemała rewolucja dla wrażliwo-oczkowych dziewczyn, które dotychczas na pewno miały problem ze znalezieniem bazy, która nie drażniłaby im oczu. Szczególnie wydaje się być to dobrym rozwiązaniem dla osób wykonujących makijaże - tak jak ja i wiele innych bloggerek kosmetycznych, gdyż nie ryzykujemy podrażnieniem oczu klientki! Dodatkowo na plus wychodzi bardzo estetyczne opakowanie - takie profesjonalne. Ciekawa jestem czy pobije Art Deco :D.


5 komentarzy:

 1. Ja używam tylko odżywek z eveline, są dla mnie najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow ta baza ma czaderskie opakowanie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam sporo base coatów z Joko i sa całkiem niezłe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szukam tańszego odpowiednika NTII, więc może wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zewzgledu na to skonczyze nie mam dostepu stacjonarnego do tych produktów gdy skończy się moja odzywka zamiezam kupic eveline

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Zapraszam ponownie! :)