niedziela, 19 sierpnia 2012

Spotkanie Śląskich Bloggerek!


Już od jakiegoś czasu myślałam o tym, że bloggerki z całego kraju spotykają się, a Śląsk jakoś w tyle - ale... w końcu jest! Z inicjatywy Matleeny, Craving For Beauty, Redhead i Iwillbethereonly4u w końcu odbędzie się wyczekiwane z pewnością przez wiele z Was Spotkanie Śląskich Bloggerek!

Przedstawię Wam szczegóły oraz zasady zgłaszania swojego udziału, które ustaliły dziewczyny:

Miejscowość: Katowice
data: 09.09.2012 - niedziela, godz. 14.00 - do oporu
miejsce: Pub Kredens przy ul. św. Jacka
Staramy się obecnie pozyskać sponsorów na ten mały nasz zlocik:)

Zasady:
Kompletujemy listę chętnych (ze względu na ograniczoną przestrzeń lokalu). 
Miejsc jest 40, a zasady - następujące:

1. Na listę wpisać się może się każdy, nie tylko z okolic Katowic.

2. Potwierdzeniem zgłoszenia będzie wykonanie przelewu na kwotę 20 złotych na konto bankowe, które podamy w odpowiedzi na wiadomość zawierającą zgłoszenie.
Pieniądze zostaną przekazane na dwa cele:
a) rezerwacja lokalu (10 zł od osoby, pieniądze te należy wpłacić, ale następnie są one do wykorzystania w pubie, więc nikt stratny nie będzie),
b) wykonanie plakietek z imionami, pamiątkowych przypinek i wizytówek do stołu.

3. Jeżeli się zgłosisz, oczekujemy na wpłatę przez 7 dni od wysłania przez nas maila zwrotnego. Jeżeli w tym czasie pieniądze nie dotrą, wypadasz z listy (żeby wyeliminować osoby, które się wpiszą, mimo iż przyjść nie planują).

4. Ostatnim dniem zgłaszania się jest 27 sierpnia.

5. W momencie zapełnienia się wszystkich miejsc, tworzona będzie lista rezerwowa. Osobami z listy rezerwowej, według kolejności zgłoszenia zastąpią te, które z powodu nie spełnienia warunku zawartego w punkcie 3 zostały wykreślone z listy właściwej.

6. Zgłoszenia wysyłajcie na adres: spotkanieblogerek@interia.pl
W wiadomości podajcie swoje imię, link do bloga, oraz tytuł przelewu, którego dokonacie po otrzymaniu maila zwrotnego z numerem konta (najlepiej w tytule przelewu wpisać po prostu nazwę bloga). Zgłoszenia przyjmujemy tylko pod podanym adresem mailowym!


Ja już się zapisałam i dostałam potwierdzenie, że miejsca jeszcze są, więc jeżeli macie ochotę na spotkanie - serdecznie zapraszam :D.


23 komentarze:

 1. Fajna inicjatywa, żałuję, że nie będzie mnie wtedy w Katowicach

  OdpowiedzUsuń
 2. wow,jakie wymagania:)wypadasz z listy,to ma być spotkanie dla przyjemności,czy jakiś sztywny przymus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że organizacja takiego spotkania kosztuje i trzeba te pieniążki wpłacić, jeśli ktoś się zgłosi, a nie wpłaci, to logiczne, że jego miejsce zajmie osoba, która spełniła wymagania :) oczywiście, że spotkanie jest dla przyjemności, ale nikt nie weźmie na siebie kosztów organizacji, kiedy później może się okazać, że ktoś jednak się nie pojawi ;)

   Usuń
  2. Dzięki temu, że są takie wymagania mamy w tej chwili 32 osoby potwierdzone z 37 zgłoszonych, a nie 40, z których naprawdę przyjść (i zrobić przelew) chce 10, przez co możliwości nie dostał ktoś, komu naprawdę zależało.

   Usuń
 3. Fajnie, w mojej okolicy nie ma spotkań:( Bawcie się dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie tez post informacyjny dziś ;p
  W takim razie, do zobaczenia w Katowicach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. o super, w końcu spotkanie śląskich blogerek :) muszę zaplanować ten dzień i chyba się zgłoszę :)) A czemu akurat Kredens? Bardzo fajne klimatyczne miejsce, ale dość ciemne i słabo oświetlone :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja muszę szybko pomyśleć czy uda mi się dojechać 9 :) chętnie bym przybyła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też tam będę, więc do zobaczenia :D

  OdpowiedzUsuń
 8. hmmm a ja będę wtedy w Katowicach ale pewnie będę pracować do ok 17. Można przyjść spóźnionym ... ? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ze Śląska nie jestem, a szkoda. Bawcie się dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kurczę, wszędzie organizują spotkania tylko wszędzie mam daleko!

  OdpowiedzUsuń
 11. 10zł*40 = 400zł. Do wykonania kartonowych wizytówek i plakietek wystarczy kolorowy arkusz sztywnego papieru, nozyczki, cos do pisania czy tam do wydrukowania. I to ma kosztowac 400zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewniam Cię, że dziewczyny z pewnością nie sprzeniewierzą tej kasy jeśli coś zostanie ;). Na przyszłość proszę się podpisywać, trochę odwagi cywilnej. Anonimowo łatwo jest krytykować.

   Usuń
  2. Co ciekawe, żadna ze zgłaszających się bloggerek takiego zarzutu nie podniosła, najbardziej przeszkadza to tym, którzy nie mają zbyt dużo wspólnego ze sprawą. Logiczne jest to, że te rzeczy nie będą kosztować 10 zł, ale logiczne jest również, że lepiej zebrać więcej pieniędzy i się z nich wyliczyć, niż mniej i potem prosić o kolejny przelew np na 1 zł.

   Usuń
 12. Fajne są takie spotkania. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. udanego spotkania dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Też tam będę, nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Zapraszam ponownie! :)