niedziela, 19 sierpnia 2012

Światowy Dzień Humanitaryzmu - I Was HERE.

19 sierpnia - Światowy Dzień Humanitaryzmu
Idea jest prosta. Dzisiaj, w tym jednym dniu, skupmy się na tym by zrobić coś dobrego. Nie dla siebie, nie dla korzyści. Po prostu. Dla drugiego człowieka - małego czy dużego, młodego czy starego, ale potrzebującego naszej pomocy, wsparcia, ciepłego słowa. Nie musi być wiele i na wielką skalę. Podajcie dalej coś dobrego od siebie, bo dobro zawsze do nas wraca. Niezależnie od wyznania, kultury, rasy czy przynależności etnicznej, wszyscy wiemy czym jest dobro.
Jeżeli czujecie, że chcecie dołączyć do ogromnej rzeszy ludzi, która właśnie dzisiaj postanowiła zjednoczyć się i zrobić coś dobrego, dołączcie i zachęćcie do tego znajomych.
Zapraszam Was na stronę:
gdzie możecie pokazać Wasze wsparcie dla sprawy klikając "Show Your Support" i łącząc się przez Facebook i/lub Twitter.
W dzisiejszych czasach, w zabieganym świecie, rzadko mamy okazję zrobić coś bezinteresownego dla drugiej osoby - po prostu o tym nie myślimy i nie jest to absolutnie nasza zła wola. Dlatego dzisiaj z pełnym zamierzeniem i świadomością zróbmy coś dobrego. Razem.
Pozdrawiam Was ciepło!
3 komentarze:

  1. O widzisz dzisiaj taki dzien, a takze koniec Ramazanu :) Wiec laczy sie to w jeden swiatowy dzien humanitaryzmu. Napewno bedzie duzooo dobroci w tym dniu :* Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. No to czas coś zrobić dla kogoś. :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Zapraszam ponownie! :)