środa, 21 grudnia 2011

Kemon - Hair Manya - Adrenaline - lakier do włosów

PLUSY:
- bardzo, bardzo, bardzo mocne utrwalenie
- przyjemny zapach - jak soki typu multiwitamina
- nie usztywnia włosów nadmiernie (jak na taki poziom utrwalenia włosy są mimo wszystko dość elastyczne)
- fajny design opakowania
- spray bez aerozolu - bardziej przyjazny dla środowiska
- szybko wysycha
- nabłyszcza włosy
MINUSY:
- trochę skleja włosy, ale przy takim poziomie utrwalenia to chyba konieczne - mimo to włosy nie są bardzo sztywne
- cena - 57zł za 200ml - trochę sporo, ale jak na profesjonalne kosmetyki to do zaakceptowania
OCENA OGÓLNA:
5+/6
Jestem zachwycona - to jedyny lakier do włosów, który utrzymał loki na moich włosach przez cały wieczór i jeszcze kolejny dzień! Coś niesamowitego! Mogę powiedzieć, że to aktualnie mój ulubiony lakier i chyba będę nawet skłonna go zakupić, kiedy skończy mi się buteleczka przesłana do testów, pomimo faktu, że cena nie powala ;). Jednak jest dość wydajny ponieważ dokładnie kontrolujemy liczbę psiknięć - w przeciwieństwie do aerozoli, przy których nie mamy takiej kontroli nad ilością aplikowanego kosmetyku, no i cały czas widzimy ile produktu nam zostało, co też jest plusem - wiemy kiedy się kończy i nie zostajemy postawione przed faktem dokonanym braku lakieru pod ręką. Zapach jest przyjemny, chociaż nie należy do moich absolutnych Kemonowych ulubieńców zapachowych.
Ze względu na utrwalenie - zdecydowanie polecam posiadaczkom niesfornych i trudnych do ułożenia włosów :). Poczytać o nim można tutaj.
Bardzo dziękuję polskiemu dystrybutorowi produktów marki Kemon za udostępnienie kosmetyków do testowania, jednocześnie zapewniam Was, że nikt nie miał wpływu na moją opinię o produkcie - jest to moja osobista i jak najbardziej obiektywna ocena :).

I jeszcze coś - Pan Adam, który koresponduje ze mną w ramach współpracy z firmą Kemon, podesłał mi Nomka, który jest oficjalną maskotką firmy Kemon dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Myślę, że całej akcji nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać - ja z mojej strony zapraszam Was oczywiście do udziału w akcjach Orkiestry i chyba tego zaproszenia motywować również nie muszę. Możecie wziąć udział także w licytacjach przeróżnych przedmiotów wystawionych na aukcjach allegro powiązanych właśnie z WOŚPem - między innymi licytacji serduszka od firmy Kemon, którą to aukcję znajdziecie tutaj. Z tego co się orientuję, również Nomki - takie jak mój, mają być dostępne do licytacji - będę Was informować na bieżąco, zwłaszcza gdy pojawi się na aukcji Nomek mojego bloga - Siulek  :).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! Zapraszam ponownie! :)