poniedziałek, 20 lipca 2015

WYNIKI - konkurs Mary Kay - Glow and Tell - mamy zwycięzców!

Witajcie! Zapraszam wszystkich zainteresowanych do poznania wyników konkursu sponsorowanego przez Mary Kay Polska!Na początek trochę statystyk :D. 

W konkursie wzięło udział 31 prawidłowych zgłoszeń w komentarzach pod postem konkursowym.

Największym zainteresowaniem cieszyły się ex aequo zestawy Time Wise Repair oraz Cudowny Zestaw Time Wise - po 10 zgłoszeń, na drugim miejscu znalazł się zestaw Botanical Effects z 7 głosami, a na trzecim - zestaw Acne z 4 komentarzami. 

Bardzo żałuję, że nie mogę obdarować większej ilości osób :(. Szczególnie z wielką chęcią wręczyłabym przynajmniej jeszcze jeden zestaw, bo miałam naprawdę spore trudności z decyzją i w ostateczne szranki stanęły cztery komentarze, z których jeden musiałam niestety wyeliminować... W wyborze na szczęście pomogła mi Mama, bo sama chyba siedziałabym nad tym ze trzy dni :D.

Przejdźmy zatem do wyników... 

Komentarz, który spodobał mi się od razu gdy go zobaczyłam i praktycznie już w tym momencie wiedziałam, że ma duże szansę na wygraną, napisała...

SylviaInVogue


Sylwio - humorystyczny charakter Twojego komentarza bardzo mi się spodobał i dlatego powędruje do Ciebie wybrany zestaw Mary Kay Botanical Effects - gratuluję!
Kolejny komentarz, który postanowiłam nagrodzić pozostawiła...

Anya


Spodobało mi się trafne porównanie niedoskonałości do uśpionego potwora, który budzi się w najbardziej nieodpowiednim momencie - u mnie również występuje to zjawisko, mam nadzieję, że zestaw do walki z trądzikiem Mary Kay - Acne pomoże Ci pokonać potwora!
Ostatni zwycięski komentarz należy do...

Koszczy


Komentarz Kasi trafił do mnie ponieważ zawarła w nim to co najważniejsze w akcji Glow and Tell, czyli chęć wypróbowania "CAŁEJ" pielęgnacji w Cudownym Zestawie Time Wise, a ponadto... mamy bardzo wiele wspólnego! Po pierwsze - imię - Katarzyna, po drugie - znak zodiaku - Kasia urodzona 21 lipca - czyli jutro (wszystkiego najlepszego!) jest Raczkiem - tak jak ja, podobnie do mnie najczęściej ubiera się na czarno a mimo wszystko przyciągnął ją różowy zestaw Time Wise, no i tak samo jak ja jest "bidną studentką". To było przeznaczenie :D. No i chyba fajny prezent urodzinowy prawda? :D


Kilka komentarzy dotyczących zestawu Time Wise Repair dotyczyło przeznaczenia zestawu jako prezent dla Mamy. Naprawdę mnie tym wzruszyłyście, ale nie mogłam podjąć się wydania werdyktu czyja Mama "bardziej zasługuje" na nagrodę. Najważniejsze jest to, że Wasze Mamy mają wspaniałe córki, które w takiej sytuacji pomyślały właśnie o Nich i to Wy jesteście dla swoich Mam największymi nagrodami!

Dziękuję wszystkim biorącym udział w konkursie i zapraszam na kolejne, które pojawią się na blogu!

Drogie zwyciężczynie! Zabieram się za skrobanie do Was maili i serdecznie Wam gratuluję!!!

9 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Zapraszam ponownie! :)